Kultúrált Borfogyasztás jegyében Szegeden!

A Magyar Bor Akadémia félévzáró előadása a Szegedi Tudományegyetemen: „Kultúrált borfogyasztás az egészségünkre”.

Az előadásokat Koch Csaba Elnök és Balla Géza alelnök a kultúrált borfogyasztás népszerűsítésének jegyében tartották.